pw. Miłosierdzia Bożego

8:00 - 10:30 - 15:00

17:00 - czas zimowy
18:00 - czas letni

Czynna w dniach Pon. - Sob.
po Mszy świętej

W niedziele i święta
kancelaria parafialna
nieczynna

II Niedziela Adwentu

5 grudnia 2021
  1. W drugą niedzielę Adwentu obchodzimy Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po Mszy Świętej kwesta do puszek na ten cel.
  2. W liturgii tygodnia wspominamy:
    • w poniedziałek św. Mikołaja,
    • we wtorek św. Ambrożego.
  3. W środę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W tym dniu przeżyjemy też "Godzinę łaski dla całego świata". Msza Święta o godz. 11:30, po niej adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 12:00 do 13:00 i modlitwy dziękczynno-błagalne. O godz. 17:00 Msza Święta roratnia, na której dzieci klas III naszych szkół podstawowych otrzymają poświęcone medaliki Matki Bożej Niepokalanej. Zapraszam dzieci z rodzicami. Na zakończenie Roku św. Józefa odmówimy też Akt zawierzenia św. Józefowi.
  4. W zakrystii można nabyć u pani kościelnej opłatki wigilijne oraz świece wigilijne Caritas (małe) w cenie 6 zł.
  5. Od dzisiaj tygodnik "Niedziela" kosztuje 8 zł.
  6. Zbiórka ministrantów jutro po Mszy Świętej.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na dezynfekcję. W sobotę na godz. 8:00 proszę: Halinę Bajor, Ewę Bajor, Stanisławę Bajor, Małgorzatę Szypułę i Justynę Skowron.