III Niedziela Wielkanocna

14 kwietnia 2024
  1. Dziś rozpoczynamy XV Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem: "Powołani do Wspólnoty - komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele". Niech Słowo Boże czytane w kościele oraz indywidualnie ożywia naszą wiarę.
  2. W sobotę odbędzie się w Rzeszowie ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi. Początek na Rynku o godz. 9:15, następnie przemarsz do katedry rzeszowskiej. Jest to zachęta dla mężczyzn szukających Boga w swoim życiu i życiu rodzin.
  3. Planowana jest również ogólnopolska pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę w sobotę 1 czerwca. Zapisy będą w zakrystii.
  4. W środę po Mszy św. i Nowennie do M.B. Nieustającej Pomocy katecheza dla Akcji Katolickiej.
  5. W czwartek po Mszy św. katecheza dla kandydatów do bierzmowania.
  6. W piątek spotaknie KSM-u o godz. 19:00.
  7. Msza św. w piątek o godz. 7:00.
  8. Składam podziękowanie za sfinansowanie konserwacji dwóch lichtarzy do ołtarza M. Bożej państwu Małgorzacie i Mariuszowi Gąsiorom.
  9. Dziękuję również panu Jackowi Garbackiemu za wykonanie i ufundowanie gabloty do kaplicy w Bukowcu.
  10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę. W sobotę na godz. 8:00 proszę: Ewę Bajor, Stanisławę Bajor, Małgorzatę Szypułę, Justynę Skowron i Czesławę Paśko oraz panów do koszenia trawy. Dekorację kwiatową ufundują narzeczeni.