pw. Miłosierdzia Bożego

8:00 - 10:30 - 15:00

17:00 - czas zimowy
18:00 - czas letni

Czynna w dniach Pon. - Sob.
po Mszy świętej

W niedziele i święta
kancelaria parafialna
nieczynna

II Niedziela Adwentu

4 grudnia 2022
  1. Dziś obchodzimy Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po Mszy św. zuchy i harcerze kwestują na ten cel.
  2. Zapraszam na Msze św. roratnie codziennie w dni powszednie o godz. 17:00.
  3. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Jak co roku w tym dniu przeżyjemy również "Godzinę łaski dla całego świata". Od godz. 12:00 do 13:00 Godzina łaski - adoracja Najświętszego Sakramentu oraz modlitwy dziękczynno-błagalne. Po adoracji o godz. 13:00 Msza św. w int. parafian. Serdecznie zapraszam do tej wyjątkowej modlitwy. O godz. 17:00 Msza św. roratnia, na której dzieci klas III naszych szkół podstawowych otrzymają poświęcone medaliki M.B. Niepokalanej. Zapraszam dzieci z rodzicami.
  4. W tym tygodniu w środę, piątek i sobotę wypadają Kwartalne Dni Modlitw w intencji prawdziwie chrzścijanskiego życia.
  5. W zakrystii są do nabycia u pani kościelnej opłatki wigilijne oraz wigilijne świece Caritas duża (18zł) i mała (8zł).
  6. We wtorek po roratach zbiórka ministrantów.
  7. W piątek po roratach katecheza dla kandydatów do bierzmowania.
  8. Wczoraj odbył się pogrzeb śp. Andrzeja Białka pochodzącego z Domatkowa. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie...
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. W sobotę na godz. 8:00 proszę: Dominikę Prenetę, Stanisławę Lechowską, Cecylię Kowalską, Barbarę Więcław i Wandę Saramę.