pw. Miłosierdzia Bożego

8:00 - 10:30 - 15:00

17:00 - czas zimowy
18:00 - czas letni

Czynna w dniach Pon. - Sob.
po Mszy świętej

W niedziele i święta
kancelaria parafialna
nieczynna

XI Niedziela Zwykła

16 czerwca 2024
  1. W liturgii tygodnia wspominamy :
    • w poniedziałek - św. Alberta Chmielewskiego,
    • w piątek - św. Alojzego Gonzagę.
  2. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. dla Szkoły Podst. w Bukowcu w kaplicy o godz. 8:00, zaś dla Szkoły Podstawowej w Domatkowie o godz. 10:30. NIE będzie Mszy św. wieczorem. Zachęcam uczniów do spowiedzi we czwartek od godz. 17:30.
  3. W sobotę o godz. 9:00 Msza św. w kaplicy w Bukowcu i Nowenna do św. O. Pio.
  4. W czwartek o godz. 16:00 odbędzie się pogrzeb śp. Jana Żądło, parafianina z Domatkowa. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...
  5. W piaek o godz. 18:00 spotkanie KSM-u.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, kwiaty i wykoszenie trawy przez panów Jerzego Muchę, Bartłomieja Surowca i Krzysztofa Augustyna. W sobotę na godz. 8:00 proszę: Irenę Sajdak, Halinę Kret, Helenę Perlicką, Janinę Rak i Ewelinę Gola.